yandex
  • 0532 799 88 09
  • 09:00-23:00

Blog

02

Eylül

Tuzla Yorgan Yıkama

   Tuzla yorgan yıkama firması olarak evlerinizde yer alan bütün yorgan türlerini kolay bir şekilde yıkıyor, temiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Günümüzde profesyonel olarak yapılmayan yorgan yıkama işlemleri sonrasında yorganlarınız yıpranarak zarar görmekte ve kullanım süreleri azalmaktadır.

Oku

02

Eylül

Tuzla Yatak Yıkama

   Tuzla yatak yıkama firması evinizde yer alan kişisel yataklarınızı, çocuk yataklar ve misafir yataklarını profesyonel bir ekip ve teknolojik cihazlarda yıkamaktadır. Evinize kadar gelen deneyimli ve tecrübeli ekip yataklarınızın tamamını profesyonel bir şekilde teknolojik cihazlara yıkayarak tertemiz bir şekilde sizlere teslim etmektedir.

Oku

02

Eylül

Tuzla Stor Yıkama

   Tuzla Stor yıkama firması, evinizde yer alan tüm Stor perdeleri profesyonel bir ekip ve teknolojik cihazlarla yıkayarak temizliyor. Yıkama işlemi süresince perdelerinizde herhangi bir zarar meydana gelmediği gibi ve perdelerinizde bulunan bütün kalıcı lekeler temizlenerek yeni görünümlü perdeler size teslim ediliyor.

Oku

02

Eylül

Tuzla Sandalye Yıkama

   Tuzla sandalye yıkama firması günlük hayatta kullanmış olduğunuz tüm sandalyeleri, sandalye özelliğine sahip oturma gruplarını profesyonel bir şekilde yıkayarak sizlere teslim ediyor. Gün içerisinde evinizde, iş yerinizde, okulda kullanmış olduğunuz eşyaların başında gelen sandalyelerde istemeden tükenmez kalem, mürekkep, kan, sos, gazlı içecek, çay, kahve gibi farklı lekeler meydana gelebiliyor.

Oku

02

Eylül

Tuzla Koltuk Yıkama

   Tuzla koltuk yıkama firması olarak evinizde bulunan tüm koltukları, oturma gruplarını evinize gelerek temizliyoruz. Profesyonel bir ekip, tecrübeli ve deneyimli uzmanlarımızla evinize kadar gelip evinizde yer alan tüm oturma grupları ve koltuklarınızı yeni nesil yıkama makinaları ile kısa sürede yıkayarak sizlere teslim ediyoruz.

Oku

02

Eylül

Tuzla Halı Yıkama

   Tuzla Halı Yıkama firması olarak evlerinizde bulunan tüm halı türlerini kısa sürede yıkayarak sizlere teslim ediyoruz. Salon halısı, yolluk halısı, paspaslar, balkon halıları, çocuk halısı, banyo halısı, mutfak halısı, yatak odası halısı, makine halısı, el dokuma halısı, baskılı halılar, tufting halı, peluş halı, shaggy halı, deri halı, yuvarlak veya dikdörtgen halı, modern stil halı, vintage halı, retro halı, akrilik halı, polyamid halı, pamuk halı gibi birbirinden farklı türlerdeki tüm halıları kısa sürede yıkayarak sizlere teslim ediyoruz.

Oku
WhatsApp